NOVINKY

arr3DOPLNENIE SKLADU9.8.2017 BUMGENIUS nájdete aj u nás, čakáme na dodanie, ktoré by malo byť každým dňom. Objednávky... arr3NOVÉ VECIČKY11.5.2016 Predobjednávky na NÁDHERNÚ limitovanú edíciu manduc, nové úžasné nosítka CABOO+ORGANIC... arr3TESTUJEME pre vásPrejsť na článok...

 

 

 


KONTAKT

PLIENKOVÝ SVET
Skalica
tel: 0907 767 591
info@plienkovysvet.sk

ANKETA

Budeme radi, keď nám odpoviete akú dopravu uprednostňujete:

GSL 37% zásielkovňa 25% slovenská pošta 25% 13%

TOVAR V AKCII

NAŠA CENA 9,69 EUR
SKLADOM
NAŠA CENA 43,00 EUR
SKLADOM
NAŠA CENA 18,62 EUR
SKLADOM

» Časté otázky
Časté otázky, ktoré Vás možno zaujímajú

  • Aké zľavy poskytujete?

Pri nákupe nad 70 eur a registrácii, Vám nastavíme zľavu 2%, ktorá sa vzťahuje na všetky produkty. Musíte sa však pred nákupom prihlásiť a ceny už uvidíte znížené.
Pri nákupe nad 100 eur získavate zľavu na nákup 5%, nad 200 eur až 10%. Naviac poštovné pri platbe vopred a nákupe nad 80 eur máte zdarma.

Viac o zľavách nájdete tu.

 

  • Ako rýchlo mi doručite tovar?

Momentálne zobrazujeme len tovar, ktorý máme reálne skladom. Preto je dodanie veľmi rýchle - pri platbe dobierkou ododsielame deň po objednávke, prípadne ešte v deň objednávky. Pri platbe vopred deň po pripísaní platby, prípadne aj v deň prijatia platby alebo potvrdenia o úhrade.

 

  • Chcem platiť vopred, ale potrebujem zásielku čo najskôr. Ako mám postupovať?

Po prijatí objednávky, Vám v priebehu niekoľkých hodín zašleme údaje na zaplatenie na Váš email. Prosím skontrolujte si aj SPAM. Následne nám stačí, ak pošlete potvrdenie o úhrade a zásielku Vám odošleme obratom.

 

  • Chcem reklamovať tovar. Ako postupovať?

Napíšte nám email na info@plienkovysvet.sk, s popisom problému. Následne sa dohodneme o ďalšom postupe. Štandardne nám tovar zašlete spolu s formulárom a faktúrou, my ho obratom odosielame dodávateľom a snažíme sa reklamáciu vybaviť k Vašej spokojnosti

 

  • Chcem si tovar prevziať osobne. Je to možné?

Napriek tomu, že nemáme kamennú predajňu, nie je problém dohodnúť sa na stretnutí v Skalici a okolí. Avšak keďže nevlastníme registračnú pokladňu, nesmieme prijímať platby v hotovosti. Preto je nutné pri osobnom prevzatí uhradiť objednávku vopred na náš účet.

 

  • Mám kupón na zľavu z DM Babybonusu. Ako ju uplatním?

Kód na zľavu NEZADÁVAJTE do okienka "zľavový kupón", ale len do POZNAMKY pri produkte vo Vašom košíku. Cena Vám bude upravená dodatočne, nemusíte sa báť.

 

NWRkODBhO