KONTAKT

ForGolf, s.r.o.
Suchý Riadok 21
Skalica
tel: 0907767591
napíšte nám
info@plienkovysvet.sk

Budeme radi, keď nám odpoviete akú dopravu uprednostňujete:

GSL 33% zásielkovňa 26% slovenská pošta 23% 18%

TOVAR V AKCII

NAŠA CENA EUR 7,00 (178,50 Kč)
SKLADOM
NAŠA CENA EUR 119,00 (3 034,50 Kč)
SKLADOM
NAŠA CENA EUR 10,00 (255,00 Kč)
SKLADOM

ODPORÚČAME

NAŠA CENA EUR 15,90 (405,45 Kč)
SKLADOM
NAŠA CENA EUR 16,72 (426,36 Kč)
SKLADOM
NAŠA CENA EUR 14,19 (361,85 Kč)
SKLADOM

» Časté otázky
Časté otázky, ktoré Vás možno zaujímajú

  • Aké zľavy poskytujete?

Pri nákupe nad 70 eur a registrácii, Vám nastavíme zľavu 2%, ktorá sa vzťahuje na všetky produkty. Musíte sa však pred nákupom prihlásiť a ceny už uvidíte znížené.
Pri nákupe nad 100 eur získavate zľavu na nákup 5%, nad 200 eur až 10%. Naviac poštovné pri platbe vopred a nákupe nad 80 eur máte zdarma.

Viac o zľavách nájdete tu.

 

  • Ako rýchlo mi doručite tovar?

Momentálne zobrazujeme len tovar, ktorý máme reálne skladom. Preto je dodanie veľmi rýchle - pri platbe dobierkou ododsielame deň po objednávke, prípadne ešte v deň objednávky. Pri platbe vopred deň po pripísaní platby, prípadne aj v deň prijatia platby alebo potvrdenia o úhrade.

 

  • Chcem platiť vopred, ale potrebujem zásielku čo najskôr. Ako mám postupovať?

Po prijatí objednávky, Vám v priebehu niekoľkých hodín zašleme údaje na zaplatenie na Váš email. Prosím skontrolujte si aj SPAM. Následne nám stačí, ak pošlete potvrdenie o úhrade a zásielku Vám odošleme obratom.

 

  • Chcem reklamovať tovar. Ako postupovať?

Napíšte nám email na info@plienkovysvet.sk, s popisom problému. Následne sa dohodneme o ďalšom postupe. Štandardne nám tovar zašlete spolu s formulárom a faktúrou, my ho obratom odosielame dodávateľom a snažíme sa reklamáciu vybaviť k Vašej spokojnosti

 

  • Chcem si tovar prevziať osobne. Je to možné?

Napriek tomu, že nemáme kamennú predajňu, nie je problém dohodnúť sa na stretnutí v Skalici a okolí. Avšak keďže nevlastníme registračnú pokladňu, nesmieme prijímať platby v hotovosti. Preto je nutné pri osobnom prevzatí uhradiť objednávku vopred na náš účet.

 

  • Mám kupón na zľavu z DM Babybonusu. Ako ju uplatním?

Kód na zľavu NEZADÁVAJTE do okienka "zľavový kupón", ale len do POZNAMKY pri produkte vo Vašom košíku. Cena Vám bude upravená dodatočne, nemusíte sa báť.

NDc0MGQy