KONTAKT

ForGolf, s.r.o.
Suchý Riadok 21
Skalica
tel: 0907767591
napíšte nám
info@plienkovysvet.sk

Budeme radi, keď nám odpoviete akú dopravu uprednostňujete:

GSL 33% zásielkovňa 26% slovenská pošta 23% 18%

TOVAR V AKCII

NAŠA CENA EUR 7,00 (178,50 Kč)
SKLADOM
NAŠA CENA EUR 9,90 (252,45 Kč)
SKLADOM
NAŠA CENA EUR 7,00 (178,50 Kč)
SKLADOM

ODPORÚČAME

NAŠA CENA EUR 15,90 (405,45 Kč)
SKLADOM
NAŠA CENA EUR 5,00 (127,50 Kč)
SKLADOM
NAŠA CENA EUR 5,99 (152,75 Kč)
SKLADOM

» Zľavy a výhody
ZĹAVY, ZĽAVY, ZĽAVIČKY A INÉ VÝHODY

Pre našich zákazníkov poskytujeme automaticky tieto zľavy:

-          Nákup nad 100 €  - zľava 5%

-          Nákup nad 200 € - zľava 10%


Tieto zľavy sa nespočítavajú, vždy sa využije najvyššia a teda pre zákazníka najvýhodnejšia zľava. Zľavy neplatia pri nákupe nosičov Manduca.

Nieje možné kombinovať zľavu z DM baby bonusu a vernostnú zľavu.

Pre verných zákazníkov Plienkového sveta , ktorí sa u nás zaregistrujú a uskutočnia objednávku nad  70 € , poskytujeme zľavu pri KAŽDOM ďalšom nákupe 2%. Aby sme Vás vedeli identifikovať, nakupujte vždy až po prihlásení. Nemusíte tak vypĺňať dodacie údaje a systém Vám automaticky zobrazuje ceny s Vašou zľavou 2%. Inak Vám nebudeme vedieť zľavu uznať.

Ak ako verný zákazník, ktorý má nárok na zľavu 2%, splníte podmienky na zľavu 5 alebo 10% (podmienky viď vyššie), zľavy sa Vám uplatnia v plnej výške. To znamená, že máte možnosť dosiahnuť zľavu až 12%!

Zľavy platia len pre nezľavnené výrobky a nevzťahujú sa na zvýhodnené sady.

Pri vrátení tovaru a vyplatení čiastky sa objednávka aktualizuje a podľa výšky objednávky sa upraví zľava na ostatný objednaný tovar.

Ostatné zľavy vám budú odčítané až po odoslaní objednávky v potvrdzujúcom maile!

Pravidelne budeme robiť akcie na vybrané produkty, takže sa Vám oplatí registrovať sa a súhlasiť so zasielaním informačných mailov (max 2x mesačne).

Prípadne sa k nám pridajte na facebooku, kde budeme takisto prinášať najaktuálnejšie informácie. Takto budete vždy v obraze a nemusíte pravidelne sledovať stránku. A naviac, na facebooku budú prebiehať  rôzne súťaže o vybrané produkty, takže určite sa oplatí  pridať si nás.

Ak máte záujem môžte nám poslať fotky Vašich ratolestí v látkových plienkach a my ich radi uverejníme v našej fotogalérii. Pomôžete tak aj ostatným mamičkám v rozhodovaní o kúpe tej ktorej plienky.

MmZkYT