NOVINKY

arr3DOPLNENIE SKLADU9.8.2017 BUMGENIUS nájdete aj u nás, čakáme na dodanie, ktoré by malo byť každým dňom. Objednávky... arr3NOVÉ VECIČKY11.5.2016 Predobjednávky na NÁDHERNÚ limitovanú edíciu manduc, nové úžasné nosítka CABOO+ORGANIC... arr3TESTUJEME pre vásPrejsť na článok...

 

 

 


KONTAKT

PLIENKOVÝ SVET
Skalica
tel: 0907 767 591
info@plienkovysvet.sk

ANKETA

Budeme radi, keď nám odpoviete akú dopravu uprednostňujete:

GSL 37% zásielkovňa 25% slovenská pošta 25% 13%

TOVAR V AKCII

NAŠA CENA 9,69 EUR
SKLADOM
NAŠA CENA 43,00 EUR
SKLADOM
NAŠA CENA 18,62 EUR
SKLADOM

ODPORÚČAME


» Zľavy a výhody
ZĹAVY, ZĽAVY, ZĽAVIČKY A INÉ VÝHODY

Pre našich zákazníkov poskytujeme automaticky tieto zľavy:

-          Nákup nad 100 €  - zľava 5%

-          Nákup nad 200 € - zľava 10%


Tieto zľavy sa nespočítavajú, vždy sa využije najvyššia a teda pre zákazníka najvýhodnejšia zľava. Zľavy neplatia pri nákupe nosičov Manduca.

Nieje možné kombinovať zľavu z DM baby bonusu a vernostnú zľavu.

Pre verných zákazníkov Plienkového sveta , ktorí sa u nás zaregistrujú a uskutočnia objednávku nad  70 € , poskytujeme zľavu pri KAŽDOM ďalšom nákupe 2%. Aby sme Vás vedeli identifikovať, nakupujte vždy až po prihlásení. Nemusíte tak vypĺňať dodacie údaje a systém Vám automaticky zobrazuje ceny s Vašou zľavou 2%. Inak Vám nebudeme vedieť zľavu uznať.

Ak ako verný zákazník, ktorý má nárok na zľavu 2%, splníte podmienky na zľavu 5 alebo 10% (podmienky viď vyššie), zľavy sa Vám uplatnia v plnej výške. To znamená, že máte možnosť dosiahnuť zľavu až 12%!

Zľavy platia len pre nezľavnené výrobky a nevzťahujú sa na zvýhodnené sady.

Pri vrátení tovaru a vyplatení čiastky sa objednávka aktualizuje a podľa výšky objednávky sa upraví zľava na ostatný objednaný tovar.

Ostatné zľavy vám budú odčítané až po odoslaní objednávky v potvrdzujúcom maile!

Pravidelne budeme robiť akcie na vybrané produkty, takže sa Vám oplatí registrovať sa a súhlasiť so zasielaním informačných mailov (max 2x mesačne).

Prípadne sa k nám pridajte na facebooku, kde budeme takisto prinášať najaktuálnejšie informácie. Takto budete vždy v obraze a nemusíte pravidelne sledovať stránku. A naviac, na facebooku budú prebiehať  rôzne súťaže o vybrané produkty, takže určite sa oplatí  pridať si nás.

Ak máte záujem môžte nám poslať fotky Vašich ratolestí v látkových plienkach a my ich radi uverejníme v našej fotogalérii. Pomôžete tak aj ostatným mamičkám v rozhodovaní o kúpe tej ktorej plienky.

 

NDYzNTQ